Оголошення

Проходить набір студентів у гурток «SmartThings» до 15.10.22р.. Звертатись в ауд. 1.307

Новини та події

Дізнайтесь про актуальні події та новини кафедри.

Акредитація освітньої програми "Інформаційні системи та технології"

Шановні викладачі, студенти, аспіранти та інші зацікавлені особи!

Зустріч з представниками проєкту «Сприяння скороченню ризиків та відновленню від стихійних лих в Україні» Програми розвитку ООН.

В університеті відкрили пам’ятну дошку відомому науковцю Генріху Штамбергеру!

«Чуйна людина, видатний вчений і прекрасний педагог!», – саме такими теплими словами згадують сьогодні відомого науковця, доктора технічних наук, першого завідувача кафедри інформаційно-вимірювальної техніки і промислової електроніки (нинішня назва – кафедра інформаційно-телекомунікаційних технологій та систем – ІТТС), заслуженого винахідника та лауреата виставок досягнень науки і техніки, професора Генріха Абрамовича Штамбергера.