Партнери кафедри


Значна увага приділяється зв’язкам кафедри із компаніями-розробниками апаратно-програмних засобів.

В  2008 році кафедрою була започаткована співпраця між ІФНТУНГ і ДП «Siemens Україна», в рамках якої проводяться сумісні конференції і семінари-навчання в напрямку дослідження, проектування і впровадження енергоощадних технологій у всіх сферах сучасного виробництва, а також організована та обладнана новітніми апаратно-програмними засобами концерну «Siemens» навчальна науково-дослідна лабораторія, загальною площею 284 кв.м., в якій проводиться  підготовка висококваліфікованих фахівців з систем управління  та наукові дослідження в цьому напрямку.

В березні 2015 року кафедра ІТТС була прийнята в асоційовані академічні члени Асоціації підприємств промислової автоматизації України (АППАУ) .

Асоціація представляє інтереси української спільноти підприємств промислової автоматизації. В її основі лежать принципи співробітництва (collaboration) і спільного вирішення спільних проблем, спільного прагнення генерувати і розділяти ідеї щодо розвитку галузі; налагоджувати діалог між різними групами зацікавлених сторін – державними органами, кінцевими замовниками, постачальниками, системними інтеграторами, провайдерами додаткових послуг; виробляти галузеві інсайти, позначати критичні проблеми розвитку і пропонувати рішення для них.

У квітні 2016 року був підписаний меморандум про співпрацю у напрямку створення IT-Academy для підготовки молодих спеціалістів рівня Junior для платформ MSShatepoint, MSAzure,  MSoffice 365 (технології: С#, C++, DotNet, ASP.Net MCV 4,Angular JS, JQuery, WEB API) з ТОВ «Майкрософт Україна» (м. Київ) з залученням ТОВ «Софтліст» (м.Київ). У рамках меморандуму кафедрі були передані ліцензійні програмні продукти і  у вересні місяці розпочата роботу IT-Academy.

У квітні місяці 2016 року було підписано договір  №1-0416-HWPMC-NTUOG між Іноземним підприємством «Хоневелл Україна» та ІФНТУНГ про творчу, наукову і навчальну співпрацю. В рамках договору в червні-серпні 2016 року кафедрі ІТТС було передано новітні розробки апаратно-програмних засобів та давачів на суму понад 800 тис. гривень, що дозволило організувати лабораторію Smart-технологій на базі обладнання Хоневелл. 

22 червня 2016  була підписана тристороння угода про співпрацю  між PHOENIX CONTACT Gmbh & Co. KG, ТОВ «ФЕНІКС КОНТАКТ»   та ІФНТУНГ з передачею кафедрі ІТТС обладнання для підтримки функціонування мережі EduNet, яка призначена для обміну знань між університетами-учасниками та компанією PhoenixContact. Сьогодні до мережі EduNet підключено більше 70 навчальних закладів  у 22 країнах світу. У рамках міжнародного проекту ТЕМПУС 544010-TEMPUS-1-2013-1-DE-TEMPUS-JPHES «Тренінги по технологіям автоматизації» (Training in Automation Technologies for Ukraine – TATU), в якому кафеда ІТТС приймала участь,  було  отримано в 2015 році чотири спеціалізованих мобільних лабораторії (smart lab)   компанії «Phoenix Contact». 

В 2016 році кафедрою були заключені договори про творчу, наукову і навчальну співпрацю з ТОВ «Падана Кемікал Компаундс», ТОВ «Західний Інженерно-Технічний Центр», КП «Івано-Франківськводоекотехпром» та Долинським ЛВУМГ філії УМГ «Прикарпаттрансгаз», а в кінці року - з Військовою частиною В/Ч 9971 (м. Луцьк).   

Протягом 2017-2021 років були заключені договори про творчу, наукову і навчальну співпрацю з  Технічним університетом в м. Клуж-Напока (Румунія), Дочірним Підприємством «Festo» (м. Київ), Інститутом телекомунікацій і глобального інформаційного простору НАН України (м. Київ), ТОВ «Електролюкс Україна» (м. Івано-Франківськ), ТОВ «Софтліст» (м. Київ), Дочірним Підприємством «Нетгруп-Сервіс» (договір поновлений), LLC ” CoaxSoftwareUkraine” (м. Івано-Франківськ) та КП «Тлумачкомунсервіс» (м. Тлумач). На більшості підприємств Івано-Франківська, з якими заключні договори про співпрацю, студенти кафедри  проходять також всі види практик.