Всеукраїнський науково-практичний форум «ТАК»

Співробітники кафедри Інформаційно-телекомунікаційних технологій та систем та студенти спеціальності 172 «Електронні комунікації та радіотехніка» (ОП «Мережеві та Інтернет технології») взяли участь в восьмому Всеукраїнському науково-практичному форумі «ТАК» (телекомунікації, автоматизація, комп’ютерно-інтегровані та інформаційні технології), який проводився на базі Донецького Національного технічного університету (м. Луцьк, Україна) 5 грудня 2023 року. Захід мав за мету популяризацію технічної та ІТ освіти в країні. Під час форуму обговорили проблеми та перспективи існуючих рішень встановлення зв’язку між об’єктами критичної інфраструктури, методи моніторингу кліматичних параметрів навколишнього середовища, сучасні підходи в моделюванні технологічних процесів в системах автоматизації. Основні напрями роботи конференції: інформаційні технології, телекомунікації та кібербезпека; електроніка, радіоелектронні пристрої; автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології; енергетика, електротехніка, електромеханіка та ВДЕ.