Промоція кафедри ІТТС (Коломийський політехнічний фаховий коледж)

06.03.2024 відбулась промоція кафедри ІТТС для студентів 4-го курсу Коломийського політехнічного фахового коледжу.

Представниками від кафедри були викладачі доц. Левицький І. Т. та доц. Николайчук М. Я. та керівник Центру розвитку талантів у SoftServe - Юрій Безгачнюк.

Вони ознайомили майбутніх абітурієнтів з спеціальностями кафедри:

• 126 «Інформаційні системи і технології»
    • Мета освітньої програми: Підготовка фахівців, що вміють створювати інформаційні системи у різних галузях людської діяльності; проектувати та розробляти програмне забезпечення таких систем.

Працевлаштування: Випускники освітньої програми можуть працювати у сфері інформаційних технологій, комунікації та управління ІТ-проектами: IT компанії, фінансові компанії, страхові компанії, державні установи, консультування на посадах:

• Фахівець з інформаційних технологій
      • Фахівець з розроблення комп'ютерних програм

• 172 «Електронні комунікації та радіотехніка» освітня програма «Мережеві та інтернет технології»

Мета освітньої програми: Підготовка фахівців, що вміють проектувати, модернізувати та налагоджувати інфокомунікаційні мережі у різних галузях людської діяльності в тому числі і Інтернету речей.

Працевлаштування: Випускники освітньої програми можуть працювати у сфері електронних комунікацій та зв’язку: IT компанії, мережі операторів фіксованого та мобільного зв’язку, державні установи, консультування на посадах:

• Фахівець інфокомунікацій
        • Фахівець із конфігурованої комп'ютерної системи
    • 174 «Автоматизація, компютерно-інтегровані технології та робототехніка» освітні програми «Компютеризовані системи управління та автоматика»,
    • Мета освітньої програми: Підготовка фахівців, здатних до розроблення нових і вдосконалення існуючих систем управління технологічними об’єктами і процесами із застосуванням сучасних програмно-технічних комплексів, здатних виконувати комплексний аналіз технологічних об’єктів, обґрунтовувати вибір технічних засобів автоматизації, розробляти, тестувати та супроводжувати програмне забезпечення кіберфізичних та робототехнічних систем.

Працевлаштування: Випускники ОП мають широкі можливості працевлаштування, а саме:

- Технічні фахівці в галузі електроніки та телекомунікацій;

- Техніки обчислювального (інформаційно-обчислювального) центру;

- Технік із конфігурованої комп'ютерної системи;

- Технік з автоматизації виробничих процесів;

- Техніки-програмісти;

- Технік із системного адміністрування;

- Фахівець з інформаційних технологій;

- Фахівець з розробки та тестування програмного забезпечення;

- Фахівець з розроблення комп'ютерних програм;

- Інженер з автоматизованих систем керування виробництвом;

- Інженер-дослідник з комп'ютеризованих систем та автоматики;

- Конструктор комп'ютерних систем;

• «Системна інженерія-Інтернет речей»

Мета освітньої програми: Підготовка фахівців, які поєднують поглиблене вивчення фундаментальних дисциплін з вивченням професійно-орієнтованих дисциплін, знання яких дозволяє створити промисловий (або Індустріальний) Інтернет Речей (Industrial Internet of Things, IIoT), який вважається ключовою технологією «Industry 4.0».

Працевлаштування: Бакалаври з системної інженерії успішно працюють на посадах:

• менеджерів програмних проектів;
      • адміністраторів інформаційних комп'ютерних систем та мереж;
      • інженерів з керування й обслуговування систем;
      • фахівців у сфері захисту інформації;
      • професіоналів в галузі обчислювальних систем;
      • розробників обчислювальних систем;
      • розробників смарт (“розумних”) пристроїв;