Ювілейна сесія обласного осередку Наукового товариства ім. Шевченка

29.12.2023 р. в конференц залі бібліотеки університету   відбулась ювілейна сесія загальних зборів Івано-Франківського осередку (ІФО) наукового товариства ім. Шевченка (НТШ), присвячена 150-річчю Наукового товариства ім. Шевченка.

Після привітального слова голови ІФО НТШ, завідувача кафедри фізико-математичних наук, проф. Василя МОЙСИШИНА (ІФНТУНГ) присутні заслухали  доповіді науковців – проф. ПНУ ім. Василя Стефаника Івана МОНОЛАТІЯ  «Наукове товариство ім. Шевченка: 150 років на службі української науки і культури» та проф. ПНУ ім. Василя Стефаника Євгена БАРАНА «Забутий галицький письменник Михайло Яцків» та оглянули виставку «Наукове товариство ім. Шевченка в  постатях (до 150-річчя)», яку презентував ВАСИЛЬ3 ШЕНДЕРОВСЬКИЙ – провідний науковий співробітник Інституту фізики НАН України,  ініціатор, організатор і виконавчий директор Міжнародного енциклопедичного бюро з фізики, історик науки, громадський діяч.

Також члени ІФО НТШ були нагороджені грамотами, зокрема член НТШ,  зав. кафедри інформаційно-телекомунікаційних технологій і систем, проф. Заміховський Л.М. був нагороджений Почесною грамотою Західного наукового центру НАН України і МОН України за плідну громадську науково-організаційну і просвітницьку діяльність для утвердження вагомої ролі науки і освіти у розвитку України та з нагоди 150-річчю Наукового товариства ім. Шевченка.  Грамоту від  імені голови  Західного наукового центру НАН України і МОН України, академіка НАН України Зіновія Назарчука вручив почесний ректор ІФНТУНГ, академік НАН України Євстахій КРИЖАНІВСЬКИЙ.